Pozostałe poziomy

Zajęcia odbywają w niewielkich 4-8 osobowych grupach.

Oferujemy kursy STACJONARNE w centrum Poznania oraz nowoczesne kursy ONLINE w wirtualnej klasie za pośrednictwem programu Zoom.

Do grupy zapisujemy po uprzednim SPRAWDZENIU POZIOMU, na które składa się test online do rozwiązania >>tutaj oraz konsultacja z lektorem, podczas której dobierzemy grupę na właściwym poziomie.

Przed rozpoczęciem kursu udostępnimy Tobie tematyczne quizy online po hiszpańsku, specjalnie ułożone dla kursantów Instituto Iberia przez naszą lektorkę Ulę Salamon, tematycznie związane z audycjami jej autorstwa „Colores de España” w Radiu Afera Poznań.

Na zajęciach wykorzystujemy autorskie materiały kursowe A1-A2, a od poziomu podręczniki z serii Aula Internacional PLUS, wpisane w nasz autorski program, który zawiera wiele elementów hiszpańskojęzycznej (pop)kultury; pracujemy na autentycznych materiałach, przez co o wiele szybciej opanujesz język!

Nasi nietuzinkowi, energiczni i nieustannie doskonalący się lektorzy z pasją poprowadzą Cię przez świat hiszpańskojęzycznej kultury. Na zajęciach entuzjastycznie wykorzystujemy podcasty, filmiki na YouTubie, znane seriale: choćby hity Netflixa „Dom z papieru” czy „Narcos”, materiały prasowe itp.

Zapewniamy  pakiet krótkich zadań powtórkowych online, opracowanych w taki sposób, że ich zrobienie nie powinno zająć więcej niż 15 min.

Zajęcia w Instituto Iberia pomogą Ci dobrze spędzić czas w sieci: mądrze korzystamy z mediów społecznościowych, rozlicznych aplikacji i gier interaktywnych; pokazujemy i praktycznie wykorzystujemy wiele nowoczesnych narzędzi.

Co zyskasz wybierając kurs języka hiszpańskiego w Instituto Iberia?
• pewność siebie w komunikowaniu się w języku obcym
• przydatne zwroty i rozwinięte umiejętności w zakresie kompetencji międzykulturowej
• znajomość hiszpańskojęzycznej kultury, tej popularnej, jak i tej przez duże „K”

 

 

 

Jesteś zainteresowana/-y?

Comments are closed here.