Facebook

Kursy językowe


Informacja nt. kursów grupowych pod tym linkiem

Instituto Iberia to nowoczesna szkoła językowa. Na zajęciach wykorzystujemy hiszpańskie programy rozrywkowe, filmy, seriale oraz podcasty. Wsparciem dla nas jest także współczesna literatura hiszpańskojęzyczna oraz muzyka i taniec. Ponadto w szkole organizujemy spotkania kulinarne oraz podróżnicze, które wzbogacą Twoje słownictwo, wprowadzą w kontekst kulturowy i zdradzą pilnie strzeżone tajniki hiszpańskiej kuchni. Przyjdź i poznaj z nami kulturę, sztukę i język hiszpański. Poznań, Instituto Iberia zaprasza!

Nasze lekcje pozwolą Ci zapoznać się w najbardziej przystępny i ciekawy sposób z językiem używanym na co dzień przez mieszkańców krajów hiszpańskojęzycznych. Dzięki świetnej bazie materiałowej oraz dużej dawce energii i optymizmu sprawimy, że w krótkim czasie zaczniesz MÓWIĆ, a także rozumieć język Cervantesa w jego najróżniejszych odmianach. Jeśli chcesz wybrać ciekawy, wciągający i efektywny kurs hiszpańskiego? Poznań i okolice są miejscem, w którym mieszkasz lub pracujesz? Zgłoś się do nas i rozpocznij przygodę z Instituto Iberia.  

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pozwoliło nam opracować metody, dzięki którym skutecznie nauczysz się języka. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i w zależności od grupy, którą wybierzesz, dostosujemy program do Twoich potrzeb.
Instituto Iberia oferuje także zajęcia językowe dla najmłodszych DZIECI, prowadzone w sali specjalnie do tego przystosowanej i w pełni wyposażonej w materiały dydaktyczne oraz zabawki edukacyjne.

Nasza owocna współpraca z licealistami i maturzystami pozwoliła na wprowadzenie do oferty specjalnych kursów przygotowujących do MATURY podstawowej, rozszerzonej oraz dwujęzycznej. Wśród naszych uczniów są laureaci i finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Hiszpańskiego, a także stypendyści Ambasady Królestwa Hiszpanii.

FIRMOM oferujemy specjalne rozwiązania, dzięki którym nawet osoby często podróżujące są w stanie regularnie i aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Lekcje mogą odbywać się w siedzibie firmy, jeśli jednak chcesz na chwilę poczuć się jak w Hiszpanii, zapraszamy do siedziby szkoły w samym centrum miasta na profesjonalny kurs hiszpańskiego. Poznań, Strzelecka 27/7.

Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na kursy standardowe i często przebywają poza miastem, zapraszamy do skorzystania z najnowszej metody nauczania hybrydowego (blended learning). Dzięki temu bez względu na to, gdzie jesteś, poznajesz język hiszpański. Poznań, Warszawa, Madryt, Nowy Jork, Tokio, Londyn – gdziekolwiek jesteś, możesz się uczyć z nami bezpośrednio oraz za pośrednictwem internetu.
 
W siedzibie szkoły zawsze czeka na Ciebie darmowa kawa i herbata, a nierzadko także pyszne ciasto, owoce lub inne smakołyki!

¡Eres bienvenido!

Szkoła języka hiszpańskiego

Poznań, ul. Strzelecka 27/7
Tel.: 883 712 022
kontakt@instituto-iberia.pl
x