Kursy dla młodzieży

Zajęcia odbywają w małych 5-6 osobowych grupach.

Oferujemy kursy STACJONARNE w naszych hiszpańskich wnętrzach w centrum Poznania przy ul. Strzeleckiej 27/7 oraz niezwykle nowoczesne kursy ONLINE w wirtualnej klasie za pośrednictwem programu Zoom.

Uczniowie w każdej grupie mają możliwie zbliżony poziom językowy oraz są w podobnym wieku.
• Proponujemy 2 grupy wiekowe:
> 12-14 lat > 15+
• Poziom zaawansowania dostosowany do ucznia: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany oraz kurs maturalny
• Początek zajęć: 21 września 2020 r.
• Pojedyncze zajęcia trwają 60 minut

Nastolatków uczymy wg autorskiego programu, wykorzystując autentyczne materiały, specjalnie dobrane pod młodzieńcze zainteresowania. Każdy dział został przygotowany w ten sposób, aby na końcu nasi nastoletni kursanci byli świadomi, czego się nauczyli poprzez wykonanie mini-projektów opartych na praktycznym użyciu języka.

Nasi młodzi, nietuzinkowi i energiczni lektorzy z pasją poprowadzą Cię przez świat hiszpańskojęzycznej (pop)kultury. Entuzjastycznie wykorzystujemy podcasty, filmiki na YouTubie, znane seriale choćby hit Netflixa „Dom z papieru”, materiały prasowe itp.

Jako bonus dostajesz dostęp do webinarów, gdzie omawiamy najważniejsze zagadnienia, a z których możesz skorzystać w dowolnym miejscu i czasie, co oznacza, że już nigdy nie zapomnisz np. odmiany czasowników nieregularnych. Zapewniamy także pakiet krótkich zadań powtórkowych online – opracowanych w taki sposób, że ich zrobienie nie powinno zająć więcej niż 15 min.

Ponadto przy zapisie na kurs do 15 września 2020 r. każdy uczeń będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji językowej z naszym lektorem-metodykiem lub lektorem natywnym.

Nasze zajęcia uczą dobrze spędzać czas w sieci: mądrze korzystamy z mediów społecznościowych, rozlicznych aplikacji i gier interaktywnych; pokazujemy i praktycznie wykorzystujemy wiele nowoczesnych narzędz.

Podczas zajęć stacjonarnych dbamy o wspólne BEZPIECZEŃSTWO: zmniejszyliśmy liczebność grup do 6 osób, w częściach wspólnych na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa, przy wejściu dezynfekcja rąk. Rozkład zajęć w semestrze 2020/2021 układany jest w taki sposób, by unikać spotykania się większej liczby osób na korytarzu.

Co zyskasz wybierając kurs języka hiszpańskiego w Instituto Iberia?
• pewność siebie w komunikowaniu się w języku obcym
• przydatne zwroty i rozwinięte umiejętności w zakresie kompetencji międzykulturowej
• znajomość hiszpańskojęzycznej kultury, tej popularnej, jak i tej przez duże „K”

Jesteś zainteresowana/-y?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń: 883 712 022

Masz pytania?

Umów się na rozmowę lub wyślij zapytanie

lub zadzwoń: 883 712 022

Comments are closed here.